RAMY, TABLICE

Rama Slide-in

Rama Slide In jest alternatywą dla ramy OWZ.
Jej funkcjonalność oraz możliwość prezentacji materiałów jest o wiele większa w stosunku do swojej poprzedniczki – ramy OWZ.

 
Jej cechy to możliwość przyklejenia – drzwi, ściana, szyba – powieszenie na linkach, łańcuszkach, postawienia oraz bardzo szybkiej wymiany informacji przez szczelinę w pionie lub poziomie. Z tego względu będą doskonale sprawdzać się we wszelkich budynkach i placówkach publicznych, chociażby bankach, szkołach czy przychodniach lekarskich.

Klient decyduje o wymiarach ramy, sposobie montażu, a także na którym boku ma być szczelina przez którą wsuwamy informacje.

Jesteś zdecydowany?

Masz pytania odnośnie produktu?

 

Rama OWZ

Tablice OWZ są podstawowym produktem firmy WMS, znajdującym samodzielne zastosowanie oraz użytym w wielu nośnikach. Zastosowano w nich aluminiowe profile otwierane o szerokości 20, 25, 32,45 mm.

Dostępne w dwóch wersjach: anodowej lub powlekanej proszkowo wg palety RAL. Tył wykonany z tworzywa HIPS. Tablice owz posiadają w komplecie zabezpieczającą folię antyrefleksyjną. Istnieje możliwość zamontowania zamka centralnego.

Cechuje je doskonała jakość wykonania – podczas dokładnego i skrupulatnego procesu projektowania wzięliśmy pod uwagę wszystkie niezbędne czynniki i stworzyliśmy produkt, z którego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jesteś zdecydowany?

Masz pytania odnośnie produktu?

 

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Kontakt

Nasza lokalizacja

ul. Zwycięstwa 12C, 44-193 Knurów

Zadzwoń do nas

+48 512 231 570
+48 32/235 14 50 w. 32

Napisz do nas

wms@wms.pl